O MNIE / O BLOGU

Cześć! Jestem Ania i uwielbiam podróże.

W tej zakładce dowiecie się trochę o mnie i intencji tego miejsca.

Od kilku dobrych lat byłam mocno aktywna w blogowym świecie, głównie w dziedzinie beauty. Ze względu na pracę i studia, blogowanie na jakiś czas zeszło na drugi plan po czym ostatecznie z niego zrezygnowałam. Jednak przez moje zamiłowanie do dzielenia się z czytelnikami subiektywnymi wrażeniami i opiniami na różne tematy, bez ograniczeń, postanowiłam założyć IntrovertedSoul.pl .

O MNIE

Obecnie jestem na ostatnim etapie studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja, na jednej z warszawskich uczelni. Wiąże się to z moją ogromną pasją do podróżowania i poznawania nowych miejsc. Wraz z narzeczonym zobaczyliśmy malutką część świata, jednak ciągle staramy się planować nowe wojaże i rozwijać naszą pasję.

Na co dzień jestem stylistką paznokci w pięknym salonie urody La Premiere. Stylizacja paznokci i zdobienia jest to jak na razie moje największe hobby, które stale rozwijam od kilku lat (z czym zresztą wiązał się mój poprzedni blog PazyBezSkazy.pl).

Od jakiegoś czasu intensywnie poszukuję drogi, którą chciałabym się dalej kierować w życiu. Na ten czas są to m.in. podróże.  Dlatego powstało to miejsce…

O BLOGU

Jak wspomniałam powyżej, uwielbiam pisać! Blog jest dla mnie miejscem, w którym bez problemu mogę z siebie wyrzucić opinię na dany temat, coś polecić czytelnikom czy wręcz odwrotnie. Jednak chciałam prowadzić stronę, która nie jest ograniczona w żaden sposób kategoriami. Tutaj być może będzie wszystko, planuję by było to miejsce luźne, przyjazne dla czytelników, w którym możecie poczytać zarówno o podróżach, jak i codziennym życiu w Warszawie czy serialach/książkach itd, które polubiłam w danym miesiącu. Jednak skupię się na tematach okołopodróżniczych.

Ponadto, w planach jest również seria wpisów, którą będzie tworzył mój mężczyzna – Michał. Postaramy się, by było to miłe urozmaicenie i męski punkt widzenia na babskie sprawy oraz lifestyle.

Dlaczego taka nazwa bloga?

Introverted Soul (czyli introwertyczna/zamknięta w sobie dusza) to jedna z cech, która dokładnie mnie opisuje. Jestem osobą dosyć zamkniętą w sobie, typowym introwertykiem, który w zasadzie potrzebuje bardzo mało kontaktu z ludźmi i doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Na pewno będzie to kierunkować część moich wpisów, a na pewno rzuci ciekawy punkt widzenia na podróże.

Mam nadzieję, że ten blog Cię zainteresował. Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły lub chcesz się przywitać, napisz na e-mail msshelazy@gmail.com lub poprzez social media, na których aktywnie działam. 🙂