Hej! Jestem Anka, kolekcjonuję wspomnienia

Witaj czytelniku IntrovertedSoul.pl!

Marmaris, Turcja

Myślę, że najpierw powinnam Ci się przedstawić. Jestem Anka, mam 24 lata, mieszkam pod Warszawą i po długim czasie postanowiłam powrócić do tworzenia własnych treści w sieci. Obecnie kończę pewien etap w życiu – studia – i nie mam pojęcia co mogłabym robić dalej. Wiele pasji, które mam, nie do końca pozwalają mi na obranie konkretnego kierunku w dalszym życiu. Natomiast większa część czasu wolnego zaowocowała powstaniem tego miejsca. Tego, co na pewno jestem pewna, to pasja do podróży! Czytając dalej dowiesz się dlaczego podróżuję i o czym będzie ten blog.

Na tej stronie chciałabym m.in. podzielić się z Wami przydatnymi informacjami, wskazówkami na temat miejsc, które odwiedziłam. Pokazać jakieś nieoczywiste destynacje, świetne lokale lub wręcz przeciwnie – odradzić te beznadziejne.. Marzę, by był to blog, na którym znajdziecie niezbędne porady dotyczące waszej wymarzonej podróży, a także sposoby na jej urozmaicenie czy tańsze podróżowanie.

Hol w hotelu Marmaris Palace w Turcji.
Hotel Marmaris Palace, Turcja

Sama nie mam ogromnego doświadczenia, nie chcę uczestniczyć w wyścigu, kto zwiedzi więcej, czy wybierze dalej położony kraj… Chcę to doświadczenie zdobywać razem z Tobą! Wraz z narzeczonym staramy się zwiedzać świadomie, być post-turystą a nie częścią nieświadomej masy. Zwiedzamy różne kraje, staramy się odbyć kilka podróży w roku. Zazwyczaj są to nisko/średnio budżetowe wyjazdy, dlatego bardziej dostępne dla Ciebie. 

Od kilku lat moim stały mottem i celem na najbliższe lata jest kolekcjonowanie doświadczeń i wspomnień, a nie rzeczy. O wiele bardziej jestem skłonna wydać dużą kwotę na świetny wyjazd, poznanie nowego miejsca i kultury, niż zakup jakiejkolwiek rzeczy…

Nie ukrywam, że podróże, opisuję z własnej perspektywy, w której są to wyjazdy dla dwóch dorosłych osób, bez udziału dzieci. Dlatego, nie jest to miejsce dla każdego. Nie znajdziesz tu też zbyt wiele o podróżowaniu po Polsce.

Berlin

Dlaczego uwielbiam podróże?

Pasją do nich w pewien sposób zarazili mnie już rodzice. Może nie organizowali ogromnych wojaży poza granice kraju, jednak zawsze powtarzali, że tego co zobaczę, doświadczę i napotkam w swoim życiu i podczas podróży, nikt mi nie zabierze. Podróże są ogromną nauką życia! Jest to bardzo ekscytujące, już od etapu przygotowywania, po lot, zwiedzanie, a nawet sam powrót – gdy, mimo że miejsce jest cudowne, marzysz
o powrocie do swojego łóżka (kochani, no przyznajcie, też tak macie?!). Odkąd mam wsparcie w moim M i udało mi się zarazić go bakcylem do zwiedzania świata, marzę tylko o kolejnych podróżach.

Widok z samolotu, serce z dłoni. Dlaczego podróżuję?
Lot z Moskwy

Ten pierwszy wpis powstaje właśnie podczas powrotnego lotu z Moskwy i to o niej będą kolejne. Nie jest to oczywisty kierunek, jeżeli chodzi o podróż z Polski. Myślę, że taki informator, ze wszystkim co niezbędne będzie idealny! Mnie bardzo przydałby się przed wyjazdem, ponieważ wjazd do Rosji wymagał zainteresowania się bardzo wieloma rzeczami, od papierologii (wizy, vouchery, ubezpieczenie), po sposoby komunikacji po Moskwie i miejsca warte odwiedzenia zimą.

Mam nadzieję, że obdarzysz mnie zaufaniem i zostaniesz na dłużej. Więcej o mnie
i o blogu
znajdziesz w zakładkach u góry strony. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam Cię do zadania ich w komentarzu lub poprzez email msshelazy@gmail.com

Będę bardzo szczęśliwa, jeżeli polubisz fanpage bloga oraz zaobserwujesz mnie na Instagramie. Daj o mnie znać znajomym 😉

Miłego dnia, Ania.

Jeżeli wpis Cię zainteresował, podziel się nim w Internecie!

RSS
Śledź poprzez Email
Facebook
Google+
http://introvertedsoul.pl/2019/02/13/hej-dlaczego-podrozuje">
Twitter

Odwiedź Fanpage bloga i bądź na bieżąco!

archiwum

IntrovertedSoul Opublikowane przez:

Stylistka paznokci, podróżniczka, introwertyczna dusza z pasją do pisania. Wiecznie "mała dziewczynka", zbyt idealizująca rzeczywistość. Miłośniczka kotów, tatuaży i kolorowych włosów.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *